دوربین مدار بسته

حالت نمایش:
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع
1,200,000تومان

دی وی فول اچ دی که 4 ورودی جهت اتصال دوربین AHD و 4 ورودی برای دوربین تحت شبکه در نظر گرفته شده است و 1 ورودی و خروجی جهت انتقال صدا از طریق کابل RG59 صورت گرفته که به دلیل نوع ساخت آن از ایجاد نویز های مغناطیسی و پوسیدگی و خرابی در اثر برخورد با آب و گذشت زمان جلوگیری و از خود مقاومت قابل قبولی را نشان می دهد. تعداد خروجی های صدای و تصویر به صورت ..

1,050,000تومان 1,300,000تومان

دوربین 360 درجه  اسمارت اسپید دامویدیو های آموزشی و کیفیت کاربا قابلیت چرخش ۳۶۰مشاهده زنده و آنلاین تصاویر از هر نقطه از زمینامکان نصب کارت حافظهذخیره تصاویر در صورت دیده شدن حرکت در محیطبه همراه  ویژگی  تعقیب امکان مکان گذاری و تنظیم حالت حرکت شناسایی حرکت افرادذخیره در فضای ابریروشنایی روز و شبقابل استفاده به صورت چند کار..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع
380,000تومان

از قابلیت های آن لنز پر قدرت HD است تا تصاویر در بستر AHD با هیچگونه افت کیفیتی و نویزی به کاربر در خروجی نمایش دهد. لنز دوربین مداربسته بولت XMEY 3.6 میلی متری است که با سنسور XMEY تعبیه شده رزولوشن 2 مگاپیکسلی را نمایش میدهد. این دوربین علاوه ویژگی های ذکر شده توانایی دید در شب با وضوح بالا را داراست.این دوربین مناسب برای استفاده در فضای باز و بس..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع
320,000تومان

دوربین مداربسته دام با بهره گیری از لنز 3.6 میلی متری و سنسور با کیفیت XMEY رزولوشن و کیفیت تصویر 2 مگاپیکسلی را در اختیار شما قرار می دهد. تامین انرژی و انتقال جریان به این سیستم با استفاده از با استفاده از یک تغذیه با قدرت 12 ولت DC فعال میشود.این دوربین برای محیط داخلی مورد استفاده قرارمیگیرد و دارای دید در شب با وضوح بالا می باشد گارانتی ۱..

2,900,000تومان

شرکت فانیک با  ارائه تجهیزات امنیتی حفاظتی و ارائه خدمات متنوع به شما مشتریان گرامی سعی داشتهتا نیاز های شما عزیزان را با دقت بررسی و به رفع آن ها بپردازد.یکی از جدیدترین خدماتی که این برند برای شما کاربران در نظر گرفته خط تولید دوربین مدار بسته ارزان قیمت  استتا در کنار کیفیت بالا از قیمت بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه بهره..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)