سنسور و چشم

سنسور و چشم های سیمی و بیسیم در انواع حرکتی , دود و گاز , بی ام اس و … مخصوص دزدگیر های اماکن

حالت نمایش:
430,000تومان

سنسور بیم خطیویدیو های آموزشیمناسب برای  ورودی هادقت بسیار بالاتشخیص توسط لیزرپوشش تا طول 20 مترپوشش تضمینی و موثر 15 مترقابلیت اتصال به دزدگیر های فانیک و سایردزدگیر هافعال شدن از طریق قطع لیزرمحصول وارداتیبا یکسال گارانتی..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع
180,000تومان

برخلاف سایر سنسور ها PIR که اجسام را بر اساس گرما تشخیص میدهند این سنسور حرکت اجسام را بر اساس امواج تشخیص میدهد که امکان عبور از موانع را دارا می باشدسنسور ماکرویو با پشتیبانی فضایی به مساحت ۲۵ متر  با زاویه ۳۶۰ را پوشش می دهدبه عنوان مثال برای یک اتاق 25 متر که دارای 2 ورودی میباشد که در صورت استفاده از سنسور های PIR نیاز به استفاده از 2 سنس..

275,000تومان

این سنسور بر اساس ماژول PIR ساخته شده است و نسبت به حرکت اجسامی که دارای حرکت میاشند حساس میباشدسنسور تشخیص حرکت توسط اشعه مادون قرمزحساس به گرمازاویه دید:۱۲۰ درجهفاصله دید افقی: ۵ الی ۱۰ متر از محل نصبدید عمودی: ۱/۵ تا ۳ متر نکته:در نصب این سنسور به جهت مثبت و منفی سیم های اتصال دقت شود..

190,000تومان

حساسیت فوق العاده به دود و گاز های شهری یا متان , گازمایع یا LPG ,مونوکسید کربن یا CO و …این سنسور دارای خروجی NO ( Normaly Open) و NC (Normaly close) را دارا می باشدکه به صورت پیشفرض از حالت NC استفاده میشودتغذیه این سنسور ۱۲ ولت میباشدبه همراه نمایشگر LED سنسور و پاوربا قابلیت تنظیم حساسیت از طریق پتانسیومترو  اتصال به سایر دزدگیرها..

180,000تومان

ماژول قطع و وصل جریان برق با قابلیت کنترل از طریق اپلیکشن و پیامکبا قابلیت اتصال بیسیم به دزدگیر های فانیک تا فاصله ۳۰ متریدر صورت داشتن ماژول فرستنده BMS در سنتر یا دزدگیر های خود می توانید از این محصول استفاده کنیدبدون نیاز به سیم کشیو عدم نیاز به ارسال اطلاعات ماژول به دستگاهدارای ورودی و خروجی ۲۲۰ ولتجهت کنترل هوشمند منازل و سایل الکترونیکیاین ..

504,000تومان

این سنسور بر اساس ماژول PIR ساخته شده است و نسبت به حرکت اجسامی که دارای حرکت میاشند حساس میباشدسنسور تشخیص حرکت توسط اشعه مادون قرمزاز ویژگی های این سنسور بیسیم بودن آن میباشد۳۰ الی ۴۰ متر پوشش بیسیمزاویه دید:۱۲۰ درجهفاصله دید افقی: ۵ الی ۱۰ متر از محل نصبدید عمودی: ۱/۵ تا ۳ متربه همراه یک عدد باتری کتابی نکته:در نصب این سنسور به جهت مثبت و م..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)