لوازم جانبی

حالت نمایش:
480,000تومان

باتری اسیدی مناسب برای دزدگیر اماکن و ups ها می باشدمزایای این محصول:   1:افزایش زمان پایداری سیستم در زمان قطع برق بین 1 تا 4 روز بسته به فعالیت سیستم   2:عمر بیشتر در صورت انجام شارژ و دشارژ به موقع   3:قیمت مناسب نسبت به سایر محصولات مشابه   4:جریان لحظه ای بالا در صورت نیاز سیستم gsmعملکرد سیستم:در این مد..

180,000تومان

باتری لیتیوم 9 ولتی 2.8 آمپردر هنگام استفاده از این باطری به چند نکته حتما دقت کنید.این محصول فقط برای دزدگیر های فانیک طراحی شده و در صورت استفاده در بقیه موارد احتمال انفجار وجود دارد.در هنگام نصب این باطری دقت کنید حتما باید در سوکت مخصوص خود نصب شود در سوکت +BAT-نصب نمی شود.مزایای استفاده از این باطری :طول عمر بالا نصب راحت و سبک بودن محصو..

260,000تومان

بلندگو شیپوری 35 تا 40 واتاین محصول برای استفاده در محیط داخلی یا بیرونی(با رعایت عدم رسیدن رطوبت) مورد استفاده قرار می گیرد.با توجه به نوع ساختار با محصولاتی که دارای مدار آژیر داخلی می باشند مرتبط می شود.(تمامی سیستم های فانیک دارای مدار آژِیر داخلی می باشند)این محصول حتما به قسمت SPدر روی برد متصل می گردد و دارای پلاریته مشخص نمی باشد و به هر طر..

120,000تومان

ریموت کنترل ۴۳۳ مگاهرتز طرح بتااین ریموت کنترل ها مناسب برای سیتستم هایی می باشد که با فرکانس 433 مگاهرتز فعالیت می کنند و از حالت ask کد لرن پشتیبانی می کنند.لینک ویدیو آموزش و نصبلینک دانلود نرم افزار اندرویددریافت دفترچه راهنمای محصول..

350,000تومان

سنسور بیم خطی 15 متریبا توجه به اینکه از چشمهای حرکتی معمولی نمی توانیم در محیط بیرون استفاده کنیم و در صورت استفاده از این چشم ها  سیستم دچار خطا  و اشتباه می گردد فلذا باید برای این محیط ها از بیم خطی استفاده نمود .آموزش نصب:طریقه نصب این  سنسورها به این گونه است که ابتدا قسمت فرستنده را به برق +AUX- متصل می کنیم دقت شود فرست..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
0تومان

این محصول در چرخه تولید شرکت دیگر قرار نداردبرخلاف سایر سنسور ها PIR که اجسام را بر اساس گرما تشخیص میدهند این سنسور حرکت اجسام را بر اساس امواج تشخیص میدهد که امکان عبور از موانع را دارا می باشدسنسور ماکرویو با پشتیبانی فضایی به مساحت ۲۵ متر  با زاویه ۳۶۰ را پوشش می دهدبه عنوان مثال برای یک اتاق 25 متر که دارای 2 ورودی میباشد که در صورت استفا..

280,000تومان

سنسور حرکتی حرارتی فوتالاین سنسور بر اساس ماژول PIR ساخته شده است و نسبت به حرکت اجسامی که دارای حرکت میاشند حساس میباشدسنسور تشخیص حرکت توسط اشعه مادون قرمزحساس به گرما و رطوبتزاویه دید:۱۲۰ درجهفاصله دید افقی: 15 الی10متر از محل نصبدید عمودی: ۱/۵ تا ۳ متر آموزش نصب:از پلاریته +AUX-به +- سنسور متصل نمایید در هنگام اتصال رعایت پلاریته الزامی می..

عدم موجودی در انبار
نمایش سریع
0تومان

این محصول دیگر توسط شرکت تولید نمی شودحساسیت فوق العاده به دود و گاز های شهری یا متان , گازمایع یا LPG ,مونوکسید کربن یا CO و …این سنسور دارای خروجی NO ( Normaly Open) و NC (Normaly close) را دارا می باشدکه به صورت پیشفرض از حالت NC استفاده میشودتغذیه این سنسور ۱۲ ولت میباشدبه همراه نمایشگر LED سنسور و پاوربا قابلیت تنظیم حساسیت از طریق پتانسی..

55,000تومان

قاب بلندگو پلاستیکی کیفیت Aمخصوص بلندگو های شیپوریبه ابعاد ۱۳*۱۴ سانتی متربرای جلوگیری از قطع سیم های بلندگو و خرابی بلندگو از قاب استفاده می گردد تا امکان خرابی سیستم برای سارقین کمتر شود.قاب بلندگو را در بیرون از محیط  نصب نمایید و سیم کشی را از پشت قاب به بلندگو برسانید.لینک ویدیو آموزش و نصبلینک دانلود نرم افزار اندرویددریافت دفترچه راهنما..

200,000تومان

ماژول قطع و وصل جریان برق با قابلیت کنترل از طریق اپلیکشن و پیامکبا قابلیت اتصال بیسیم به دزدگیر های فانیک تا فاصله ۳۰ متریدر صورت داشتن ماژول فرستنده BMS در سنتر یا دزدگیر های خود می توانید از این محصول استفاده کنیدبدون نیاز به سیم کشیو عدم نیاز به ارسال اطلاعات ماژول به دستگاهدارای ورودی و خروجی ۲۲۰ ولتجهت کنترل هوشمند منازل و سایل الکترونیکیاین ..

350,000تومان

ماژول قطع و وصل جریان برق با قابلیت کنترل از طریق اپلیکشن و پیامکبا قابلیت اتصال بیسیم به دزدگیر های فانیک تا فاصله ۳۰ متریدر صورت داشتن ماژول فرستنده BMS در سنتر یا دزدگیر های خود می توانید از این محصول استفاده کنیدبدون نیاز به سیم کشیو عدم نیاز به ارسال اطلاعات ماژول به دستگاهدارای ورودی و خروجی ۲۲۰ ولتجهت کنترل هوشمند منازل و سایل الکترونیکیاین ..

250,000تومان

ماژول فرستنده BMSاین ماژول قابلیت نصب بر روی مدل S20 و S21وs23 را دارا می باشد با تهیه و نصب این ماژول بر روی سنتر دزدگیر و تهیه ماژول گیرنده BMS شما با استفاده از نرم افزار می توانید بصورت بیسیم و بدون نیاز به سیم کشی لوازم الکترونیکی خود را از هر جای ایران خاموش و روشن نمایید (در هنگام سفارش سنتر یا پکیج دزدگیر شما می توانید این ماژول را سفارش ده..

75,000تومان

مگنت سیمی لادری مناسب برای نصب بر روی درب ها و پنجره هاتشخیص باز و بسته شدن درب هااتصال سیمیقابلیت نصب بر بروی تمام دزدگیر هاآموزش نصب:ابتدا قسمت متحرک مگنت را بر روی درب یا پنجره ای که باز و بسته می شود نصب کنید.قسمت ثابت را بر روی چارچوب اصلی نصب کنید درست مقابل قسمت متحرک با فاصله کمتر از 200میلی متردقت کنید روی درب فلزی نصب نگردد در صورت ن..

200,000تومان

پیزو سیرن 12 ولتی آژیر پیزو برای محیط داخل بوده و صدای کمتری به نسبت آژیر که برای بیرون استفاده می شود دارد.دارای:ورودی ۱۲ ولت.صدا با دسی بل بالا با کیفیت و طول عمر بالا است.دارای مدار صوت داخلی.نسبت به نمونه های موجود بسیار با کیفیت و دارای قدرت موج صوتی  بالایی است.این سیستم مکمل بلندگو بوده و بلندگو برای محیط خارجی و این محصول برای محی..

560,000تومان

چشم بیسیم 433در همین ابتدا خدمت خریداران محترم این نکته گفته شود که چشم بیسیم به دلیل استفاده از قابلیت ارسال امواج و استفاده از باطری جداگانه برای روشن بودن بسیار پر خطا بوده و تا حد امکان از چشم های سیمی استفاده نمایید تا از خطا و تماس و آژیر اشتباه جلوگیری به عمل آورید.این سنسور بر اساس ماژول PIR ساخته شده است و نسبت به حرکت اجسامی که دارای حرکت..

نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)