لوازم جانبی

حالت نمایش:
(0)
سفارش (0)

باتری اسیدی

295,000تومان

باتری اسیدی مناسب برای دزدگیرتوانایی  بالا در قطع جریان برق نسبت به سایر باتری های لیتیومیبا عمر حداقل 2 برابری نسبت به سایر باتریهاتخمین آمپر نگهدارنده 5.6 آمپر..

230,000تومان

بلندگو شیپوری با توان واقعی ۳۰ الی ۳۵ وات مناسب استفاده در فضای باز استمناسب برای نصب بر تمامی دزدگیر ها اعم از دزدگیر های فانیک و … که دارای خروجی اسپیکر میباشنداین بلندگو نسب به سایر بلندگو های موجود در بازار دارای کیفت صدای بالا و صدای ۲ برابری است دارای ۳ ماه ضمانت تعویض..

(0)
سفارش (6)

ریموت کنترل

90,000تومان

ریموت کنترل ۴۳۳ مگاهرتزمناسب برای دزگیر ها و …..

(0)
سفارش (0)

قاب بلندگو

45,000تومان

قاب بلندگو پلاستیکیمخصوص بلندگو های شیپوریبه ابعاد ۱۳*۱۴ سانتی متر..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع
240,000تومان

قطع و وصل جریان برق که قابلیت کنترل از طریق اپلیکشن و پیامکبا قابلیت اتصال بیسیم به دزدگیر های فانیک تا فاصله ۳۰ متریجهت کنترل هوشمند منازل و سایل الکترونیکی اعم از کولر,چای ساز و …برخلاف سایر دزدگیر ها دزدگیر های فانیک قابلیت BMS کردن محیط را دارا میباشندکنترل دستگاه های خود در سراسر ایرانبا قابلیت کنترل ۲ در ۳ یا به صورت همزمان ۳ دستگاه را در هر ..

(0)
سفارش (1)

مگنت

55,000تومان

مناسب برای نصب بر روی درب هاتشخیص باز و بسته شدن درب هااتصال سیمیقابلیت نصب بر بروی تمام دزدگیر ها..

(1)
سفارش (1)

پیزو

140,000تومان

آژیر پیزو برای محیط داخل بوده و صدای کمتری به نسبت آژیر که برای بیرون استفاده می شود دارد.دارای:ورودی ۱۲ ولتصدا با دسی بل بالا با کیفیت و طول عمر بالا استدارای مدار صوت داخلینسبت به نمونه های موجود بسیار با کیفیت و قدرت موج بالایی است..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)