فانیک

حالت نمایش:
2,550,000تومان

محتویات پکیج:1 عدد سنتر اسمارت مدل s201 عدد چشم فوتال1 عدد ریموت1 عدد بلندگو و قاب بلندگو1 عدد باطری لیتیومی 2/8 آمپربا پیش نصب بیشتر آشنا شوید!کلیک کنیدتوضیحات:دزدگیر پیشرفته و هوشمند فانیک که برای محافظت از اماکن تجاری و اماکن مسکونی طراحی شده استبا قابلیت ارسال پیامک و تماس از ورود و تحرک هر چیزی اطلاع پید..

2,950,000تومان

محتویات پکیج:1 عدد سنتر اسمارت مدل s231 عدد چشم فوتال1 عدد ریموت1 عدد بلندگو و قاب بلندگو1 عدد باطری لیتیومی 2/8 آمپرتوضیحات:دزدگیر پیشرفته و هوشمند فانیک که برای محافظت از اماکن تجاری و اماکن مسکونی طراحی شده استبا قابلیت ارسال پیامک و تماس از ورود و تحرک هر چیزی اطلاع پیدا میکنیدبا بلند شدن صدای آژیر فرد متخاصم فراری..

190,000تومان

باتری شارژی لیتیومی به دلیل دارا بودن مدار شارژ و خاصیت لیتیومی دارای عمر بیشتر نسبت به باتری های اسیدی را دارا است مناسب برای سنتر های اسمارتبا توجه به عملکرد و تعداد سنسور های متصل به دستگاه مدت زمان ۲ الی ۳ ساعت دستگاه به فعالیت خود ادامه می دهد ظرفیت: ۲.۸ آمپرولتاژ: ۹ولتشدت جریان خروجی:۲.۸ آمپر در ساعتاتصال به تمامی دزدگیر های فانیک..

230,000تومان

بلندگو شیپوری با توان واقعی ۳۰ الی ۳۵ وات مناسب استفاده در فضای باز استمناسب برای نصب بر تمامی دزدگیر ها اعم از دزدگیر های فانیک و … که دارای خروجی اسپیکر میباشنداین بلندگو نسب به سایر بلندگو های موجود در بازار دارای کیفت صدای بالا و صدای ۲ برابری است دارای ۳ ماه ضمانت تعویض..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع
1,900,000تومان

با پیش نصب بیشتر آشنا شوید!کلیک کنیدتوضیحات:دزدگیر پیشرفته و هوشمند فانیک که برای محافظت از اماکن تجاری و اماکن مسکونی طراحی شده استبا قابلیت ارسال پیامک و تماس از ورود و تحرک هر چیزی اطلاع پیدا میکنیدبا بلند شدن صدای آژیر فرد متخاصم فراری شدههمسایگان شما وحتی عابرین مانع از انجام سرقت خواهد شداتصال به انواع سنسور ها و چشمی های حرارتی , ر..

2,000,000تومان

با پیش نصب بیشتر آشنا شوید!کلیک کنیدتوضیحات:دزدگیر پیشرفته و هوشمند فانیک که برای محافظت از اماکن تجاری و اماکن مسکونی طراحی شده استبا قابلیت ارسال پیامک و تماس از ورود و تحرک هر چیزی اطلاع پیدا میکنیدبا بلند شدن صدای آژیر فرد متخاصم فراری شدههمسایگان شما وحتی عابرین مانع از انجام سرقت خواهد شداتصال به انواع سنسور ها و چشمی های حرارتی , ر..

2,380,000تومان

لینک ویدیوهای محصولتفاوت مدل s21 و s20با پیش نصب بیشتر آشنا شوید!کلیک کنیددزدگیر پیشرفته و هوشمند فانیک که برای محافظت از اماکن تجاری و اماکن مسکونی طراحی شده استبا قابلیت ارسال پیامک و تماس از ورود و تحرک هر چیزی اطلاع پیدا میکنیدبا بلند شدن صدای آژیر فرد متخاصم فراری شدههمسایگان شما وحتی عابرین مانع از انجام سرقت خواهد شداتصال به انواع سنسور ها و..

2,200,000تومان

توضیحات:دزدگیر پیشرفته و هوشمند فانیک که برای محافظت از اماکن تجاری و اماکن مسکونی طراحی شده استبا قابلیت ارسال پیامک و تماس از ورود و تحرک هر چیزی اطلاع پیدا میکنیدبا بلند شدن صدای آژیر فرد متخاصم فراری شدههمسایگان شما وحتی عابرین مانع از انجام سرقت خواهد شداتصال به انواع سنسور ها و چشمی های حرارتی , ریز امواج , وزنی , مگنت , ...بهترین مکمل برای د..

2,500,000تومان

لینک ویدیوهای محصولدزدگیر پیشرفته و هوشمند فانیک که برای محافظت از اماکن تجاری و اماکن مسکونی طراحی شده استبا قابلیت ارسال پیامک و تماس از ورود و تحرک هر چیزی اطلاع پیدا میکنیدبا بلند شدن صدای آژیر فرد متخاصم فراری شدههمسایگان شما وحتی عابرین مانع از انجام سرقت خواهد شداتصال به انواع سنسور ها و چشمی های حرارتی , ریز امواج , وزنی , مگنت , ...این مدل..

1,500,000تومان

دوربین 360 درجه  اسمارت اسپید دامویدیو های آموزشی و کیفیت کاربا قابلیت چرخش ۳۶۰مشاهده زنده و آنلاین تصاویر از هر نقطه از زمینامکان نصب کارت حافظهذخیره تصاویر در صورت دیده شدن حرکت در محیطبه همراه  ویژگی  تعقیب امکان مکان گذاری و تنظیم حالت حرکت شناسایی حرکت افرادذخیره در فضای ابریروشنایی روز و شبقابل استفاده به صورت چند کار..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع
456,000تومان

از قابلیت های آن لنز پر قدرت HD است تا تصاویر در بستر AHD با هیچگونه افت کیفیتی و نویزی به کاربر در خروجی نمایش دهد. لنز دوربین مداربسته بولت XMEY 3.6 میلی متری است که با سنسور XMEY تعبیه شده رزولوشن 2 مگاپیکسلی را نمایش میدهد. این دوربین علاوه ویژگی های ذکر شده توانایی دید در شب با وضوح بالا را داراست.این دوربین مناسب برای استفاده در فضای باز و بس..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع
384,000تومان

دوربین مداربسته دام با بهره گیری از لنز 3.6 میلی متری و سنسور با کیفیت XMEY رزولوشن و کیفیت تصویر 2 مگاپیکسلی را در اختیار شما قرار می دهد. تامین انرژی و انتقال جریان به این سیستم با استفاده از با استفاده از یک تغذیه با قدرت 12 ولت DC فعال میشود.این دوربین برای محیط داخلی مورد استفاده قرارمیگیرد و دارای دید در شب با وضوح بالا می باشد گارانتی ۱..

(0)
سفارش (5)

ریموت کنترل

90,000تومان

ریموت کنترل ۴۳۳ مگاهرتزمناسب برای دزگیر ها و …..

430,000تومان

سنسور بیم خطیویدیو های آموزشیمناسب برای  ورودی هادقت بسیار بالاتشخیص توسط لیزرپوشش تا طول 20 مترپوشش تضمینی و موثر 15 مترقابلیت اتصال به دزدگیر های فانیک و سایردزدگیر هافعال شدن از طریق قطع لیزرمحصول وارداتیبا یکسال گارانتی..

2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع
180,000تومان

برخلاف سایر سنسور ها PIR که اجسام را بر اساس گرما تشخیص میدهند این سنسور حرکت اجسام را بر اساس امواج تشخیص میدهد که امکان عبور از موانع را دارا می باشدسنسور ماکرویو با پشتیبانی فضایی به مساحت ۲۵ متر  با زاویه ۳۶۰ را پوشش می دهدبه عنوان مثال برای یک اتاق 25 متر که دارای 2 ورودی میباشد که در صورت استفاده از سنسور های PIR نیاز به استفاده از 2 سنس..

نمایش 1 تا 15 از 26 (2 صفحه)